miracle dom opieki budynekmiracle środekmiracle pokojemiracle ośrodek

O nas

Jesteśmy na rynku senioralnym od 2004r. Dzięki temu mamy ogromne doświadczenie w opiece nad osobami wymagającymi opieki osób drugich, jak również ukształtowaliśmy swój profil opieki, nasze placówki są prowadzone rodzinnie z ogromną pasją i miłością do ludzi, jak i pełnym profesjonalnym zapleczem medycznym, naszymi seniorami opiekują się lekarze wielu specjalizacji jak również pielęgniarki i ratownicy medyczni 24/h. Specjalizujemy się w szczególności w opiece kwalifikowanej dla osób w podeszłym wieku, choć życie nam pokazało, że nie tylko seniorzy będą potrzebować naszej opieki a przede wszystkim rehabilitacji i dlatego w Milanówku powstał niewielki oddział z profesjonalną rehabilitacją, fizykoterapią i terapię zajęciową. ( Zapraszamy do zakładki oferta)

Mamy dwa domy po różnych stronach Warszawy więc każdy może być niedaleko swoich bliskich pod dobrą i fachową opieką medyczną. Willa Miracle w Sulejówku oraz Rezydencja Seniora w Milanówku.

Jednym z największych atutów naszych placówek jest ich położenie, oba ośrodki mają przepiękne kilka hektarowe ogrody w bardzo bliskiej odległości od centrum Warszawy.

Dużą wagę przywiązaliśmy do zachowania jak największej ilości zieleni otaczających budynki. Ogrody i cała ich infrastruktura jest bardzo skrupulatnie zaprojektowana by nasi podopieczni mogli w pełni relaksować się w ogrodzie jak również rodziny które będą odwiedzać swoich bliskich. Do dyspozycji są alejki spacerowe z ławeczkami do odpoczynku, altany oraz miejsca do grillowania.

Domy położone są na 7 hektarowej działce w Sulejówku i na 2,5 hektarowej w Milanówku, co pozwoli naszym pensjonariuszom czuć się bardzo komfortowo, a rodzinom da możliwość częstego odwiedzania swoich bliskich.

Ze względu na tak doskonałą lokalizację, jesteśmy w stanie mocno rozbudować rynek senioralny w opiece pobytu dziennego którego tak bardzo brakuje w naszym kraju.

W naszych domach opieka seniora odbywa się zawsze pod okiem wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek przez 24h na dobę

Pokoje mają wysoki standard. Seniorzy mogą wstawić swoje meble, sami zaaranżować wnętrze lub skorzystać z pokoi które zostały zaprojektowane przez naszych projektantów specjalizujących się w tego typu obiektach . Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy apartamety z wyjściem na taras.

Nasi szefowie kuchni będą przygotowywać wszystkie posiłki na miejscu. W naszych domach sporządzamy dania według tradycyjnej polskiej kuchni , uwzględniając wszelkie diety oraz dbając o gusta smakowe najbardziej wymagających podopiecznych.

Oferujemy wyżywienie w postaci pięciu posiłków dziennie, na które składają się trzy posiłki główne oraz dodatkowo drugie śniadanie i podwieczorek. Dodatkowo mieszkańcy mają nieograniczony dostęp do drobnych przekąsek i napojów.Zapraszamy serdecznie do obejrzenia naszych placówek na żywo, oraz porozmawiania z naszymi seniorami by poczuć cudowną magię naszych domów.
Copyright © 2021 Realizacja Xseox Marketing
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram